Sněhurka na ledě: Unikátní představení pro všechny

Pohádky nejsou určené jenom pro malé. Pokud chcete vidět unikátní pěvecké i akrobatické představení, potom doporučujeme úspěšné dílo Sněhurka na ledě.

Populární muzikál Sněhurka na ledě se opět vrací do Česka. Po úspěchu v divadelní sezóně 2018/19, kdy jej vidělo více než 80 tisíc diváků a velkému zájmu v zahraničí, se chystá velkolepý návrat na českou půdu. Kam se můžete přijít podívat a na co se můžete těšit?

Originální představení

Pohádka o Sněhurce je velice populární. Po celém světě je známá v různých podobách. Vznikla řada televizních i divadelních zpracování právě na motivy zpracování bratří Grimmů. Tato obdoba na to ale jede úplně jinou cestou. Snaží se totiž převyprávět příběh řečí tance, zpěvu a humoru.

Pokud tedy příběh krásné Sněhurky znáte nazpaměť, je právě toto představení ideální volbou. Jde totiž o zpracování, které více než na suchém převyprávění příběhu staví na fantazii diváků. Na jejich prožitku z kvalitně provedených kostýmů a skvělých výkonů herců.

Akrobatické kousky

Základním stavebním kamenem se stal zpěv. Hudba a zpěv vás budou provázet celou pohádkou. Kvalitní zážitek zajistí i obsazení, které je plné známých hereckých i pěveckých es. O nazpívání písní se postarala například Dara Rolins, Martin Dejdar nebo Aleš Háma.

Co ale znamená to spojení „na ledě“, které je součástí názvu tohoto díla? Označuje umístění. Narozdíl od ostatních adaptacích jsou hlavní pomůckou všech herců brusle. Těšit se tak můžete na zajímavé akrobatické kousky od talentovaných krasobruslařů.

Kde a kdy?

Sněhurka na ledě se vrací do Česka na přelomu roku 2020/21. V prosinci 2020 se představí v Brně, na začátku nového roku zase v Praze. Program:

  • sobota 12. 12. 2020 – Brno (DRFG arena),
  • sobota 19. 12. 2020 – Praha (02 aréna),
  • sobota 30. 1. 2021 – Ostrava (Ostravar aréna).