Partička k pohledání

Pod názvem Partička se ukrývá dokonalá improvizační show, momentálně vysílaná na televizi Prima Cool. Celý pořad spočívá v naprosté jednoduchosti a spontánnosti. Na diváka může Partička působit i jako neřízená zábava, která totálně postrádá pravidla, zábrany a hranice. Improvizační hodinka je vystavěna na improvizačních schopnostech čtyř herců při různých hrách. Pořad je dále zpracovaný podle stejnojmenné slovenské verze, která byla taktéž úspěšná a nechala se inspirovat celosvětově úspěšným pořadem Whose Line Is It Anyway?. Stejně jako ve slovenské verzi pořadem provází Daniel Dangl, který je zároveň i režisérem pořadu. Hudebně pořad doprovází Marián Čurko. Dalšími a do pořadu perfektně padnoucími herci jsou:

Michal Suchánek

Ondřej Sokol

Richard Genzer

Igor Chmela

Při zvláštních vysíláních, jako jsou například silvestrovské díly, se na scéně objevují i nejrůznější hosté. Mezi nimi byly i Tatiana Vilhelmová, nebo Lucie Bílá. Svéráznému humoru ostatních protagonistů se každá z dam postavila po svém.

Krušné začátky

První díl byl odvysílán 18. března 2011. Netěšil se však téměř žádné sledovanosti. Po druhém díle byla Partička dokonce pozastavena. Vše vypadalo tak trochu beznadějně. Obrovskému diváckému zájmu se Partička začala těšit až díky masovému rozšíření na sociálních sítích, zejména na Facebooku. Profil Partičky spravuje Ondřej Sokol společně s Michalem Suchánkem.

Přehrávání archivu

V současné době televize Prima žádné nové díly nenatáčí, ani natáčet nehodlá. Jednu dobu se nově natočené díly přesunuly na televizi Barandov, kde se Partička vysílala pod názvem La Parta. Prima Cool nabízí v současné době divákům staré, archivní díly, které se i tak těší sledovanosti.

O Partičku však nepřijdete

O improvizační show Partička však diváci nepřijdou. Parta herců i nadále objíždí česká města a sály kulturních domů nikdy nezejí prázdnotou. Daniela Dangla však v živém představení neuvidíte. Herce doprovází, neméně vtipný, Jakub Kohák.