Ptejte se mě, na co chcete, já na co chci, odpovím

Populární a velmi oblíbený herec Miroslav Donutil dlouhá léta objížděl česká města s představením Ptejte se mě, na co chcete. Šlo o interaktivní představení, kde se mohli zapojit sami diváci. A zapojovali se velmi rádi. Miroslava Donutila zahrnovaly veškerými dotazy, které si jen lze představit. Miroslav Donutil tak dokázal, že je po legendárním Vladimíru Menšíkovi, druhým nejlepším vypravěčem u nás.

S vtipem sobě vlastním Miroslav Donutil ve vyprodaných sálech vyprávěl mimo jiné o filmování na Slovensku, o svých vztazích s našimi předními herci či režiséry, o dětství, sportu, divadle, alkoholu, sexuálních zážitcích a tudíž i vztazích se ženami. Některé dotazy zodpovězeny nebyly a najdete je publikované a zodpovězené až ve stejnojmenné knize. Kniha byla samotným Miroslavem Donutilem namluvena i jako audiokniha.

Představení Ptejte se mě, na co chcete, už není aktuálně ke zhlédnutí, díky namluveným souborům však nepřijdete o jedinečnou intonaci a vypravěčské schopnosti Miroslava Donutila.

Kouzelné Vánoce

Nemusíte však zoufat, zjistili-li jste až teď, že představení se již neodehrává. Kdykoliv se každoročně přiblíží vánoční čas, silvestr a volné dny plné pohody a sváteční atmosféry, snad veškeré televizní stanice začnou v hojném počtu představení na střídačku vysílat.

One man show Miroslav Donutil bravurně zvládá táhnout skoro po 2 hodiny. Energie z něj přímo srší a divákům se naprosto otvírá. Hodně se v průběhu představení mluví právě i o zmíněných Vánocích. Naladit se tak na kouzlo Vánoc ve společnosti Miroslava Donutila prostřednictvím obrazovky tak není nejmenším problémem. I přes jeho neřízenou vtipnost mělo představení, ale vždy svou úroveň a hranice vkusu.